mones
15 مرداد 1401 - 01:30

لیگ برتر انگلیس‌| شروع امیدوارکننده آرسنال با فتح خانه کریستال پالاس

شاگردان میکل آرتتا با پیروزی در خانه یکی از تیم‌های سرسخت جزیره، فصل جدید لیگ برتر انگلیس را آغاز کردند.

- اخبار ورزشی -به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی افتتاحیه فصل 23-2022 لیگ برتر انگلیس، شب گذشته (جمعه) میان تیم‌های کریستال پالاس و آرسنال برگزار شد که این بازی را آرسنال با پیروزی 2 بر صفر برابر میزبانش به پایان رساند.

خبرگزاری تسنیمآرسنالی‌ها که به لطف خریدهای بزرگ تابستانی‌شان از جمله گابریل ژسوس و مارکینیوش امید زیادی به کسب نتیجه در فصل جدید و بازگشت به جمع نمایندگان انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا دارند، ابتدا با گلزنی گابریل مارتینلی در دقیقه 20 از میزبان خود پیش افتادند. برتری شکننده توپچی‌ها تا پنج دقیقه به پایان بازی ادامه داشت تا اینکه اشتباه بازیکن کریستال پالاس، مارک گوئهی برای باز کردن دروازه خود با حرکتی که اولکساندر زینچنکو دیگر بازیکن جدید توپچی‌ها آغاز کرده بود، خیال میکل آرتتا و شاگردانش را از بابت کسب اولین سه امتیاز فصل آسوده کرد.

در ادامه بازی‌های هفته نخست لیگ برتر انگلیس، امروز 6 بازی برگزار می‌شود که در اولین آنها از ساعت 16 به وقت تهران لیورپول میهمان فولام خواهد بود.  در 4 بازی بعدی که از ساعت 18:30 به صورت همزمان آغاز می‌شوند بورنموث  میزبان  استون‌ویلا است، لیدز در خانه به مصاف ولورهمپتون می‌رود، نیوکاسل از ناتینگهام فارست تازه برگشته لیگ برتر انگلیس پذیرایی می‌کند، تاتنهام آنتونیو کونته در لندن برابر ساوتهمپتون قرار می‌گیرد. در آخرین بازی نیز از ساعت 21 چلسی میهمان اورتون خواهد بود.

مکالمات داور و VAR در لیگ برتر انگلیس منتشر می‌شود

مکالمات داور و VAR در لیگ برتر انگلیس منتشر می‌شودمحدود شدن زانوزنی در لیگ برتر انگلیس برای مبارزه با نژادپرستی

محدود شدن زانوزنی در لیگ برتر انگلیس برای مبارزه با نژادپرستیانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 538271