mones
14 مرداد 1401 - 23:04

اعتراض شدید امام جمعه بیرم در پی افزایش یکباره قیمت شن و ماسه در منطقه بحرانی و سیل زده بیرم

در چند روز اخیر بعلت افزایش قیمت شسته روند بازسازی در منطقه سیل زده به شدت کاهش یافته مردم توان خرید شن و ماسه با قیمت جدید ندارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرم، حجه الاسلام و المسلمین مصطفی حسین زاده، امام جمعه بیرم در خطبه های این هفته نماز در پی کند شدن روند بازسازی سیل بیرم گفت : در پی حضور حقیر در جمع جوانان و مردم  شریف سیل زده بیرم و اخیرا تماس های مکرر مردم با بنده درخواستی داشتند مبنی بر اینکه چند روز پیش قیمت شن و ماسه در بیرم به یکبار بیش از حد، هر تن ۵۰ هزار تومان گران شده است.

حجه الاسلام والمسلمین حسین زاده ادامه داد :  باتوجه به  اینکه این شهر سیل زده در وضعیت بحرانی قرار دارد و اکنون منازل تخریبی در مرحله ساخت دیوار و سقف می‌باشند و این مرحله ها نیاز اساسی به شسته دارند، در روزهای اخیر به‌علت افزایش قیمت شن و ماسه روند بازسازی در این بخش به شدت کند شده و مردم دیگر توان خرید این اقلام( شن و ماسه ) را ندارند.

امام جمعه بیرم خطاب به مسئولان بیان کرد:  خواهش ما از استاندار جهادی فارس، وزارت صمت،  نماینده پرتلاش  مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار انقلابی لارستان این است که این موضوع به جد پیگیری نمایند و از دولت مردمی و انقلابی که در مدت سیل  کمک های زیادی به این منطقه کرده تشکر و قدردانی می‌کنیم.

او اظهار داشت: با عنایت به اینکه روند بازسازی بحران سیل در بیرم و مناطق همجوار در حال اجراست درخواست داریم که قمیت‌ها (قیمت شسته) به مانند قبل برگردد و افزایش قیمت شن و ماسه در این شهر با سه الی چهار ماه تاخیر  اعمال گردد چراکه تا آن زمان اکثر پروژه های تخریبی سیل به مرحله اتمام سقف خواهند رسید.

انتهای پیام/ن

منبع: فارس
شناسه خبر: 537944