mones
25 مرداد 1401 - 13:14

افزایش تعداد فوتی‌های کرونایی در ۱۹ استان کشور/ آخرین وضعیت بیماری در تهران + نقشه و نمودار

تعداد افراد فوت‌شده با تست مثبت کرونا در ۱۹ استان کشور روند صعودی داشته است اما در تهران، روند بیماران بستری و فوتی، از میانگین کشوری پایین‌تر است.

- اخبار اجتماعی -به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ با نزولی شدن آمار بستری‌های کرونایی در اکثر بیمارستان‌های کشور، تعداد شهرهای قرمز کاهش یافته است.

خبرگزاری تسنیمهم‌اکنون تعداد بیماران بستری شده با تست مثبت کرونا در 24 استان روند کاهشی دارد. در هفته سوم مردادماه، استان‌های آذربایجان غربی، همدان، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان شاهد افزایش موارد بستری کووید19 بوده‌اند.

در هفته سوم مردادماه سال جاری، تعداد افراد فوت شده با تست مثبت کرونا در 19 استان کشور افزایش یافته است. همچنین در این بازه زمانی روند موارد فوتی در 12 استان کشور ثابت یا کاهشی بوده است.

استان‌های تهران، خراسان رضوی، کرمان، اردبیل، لرستان، مرکزی، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، کردستان و یاسوج شاهد روند نزولی یا ثابت موارد فوتی در هفته سوم مردادماه بوده‌اند.

آخرین وضعیت بیماری کرونا در تهران

آخرین وضعیت بیماری کرونا در تهراندر هفته اخیر، تعداد موارد بستری شده با تست مثبت کرونا در تهران، 976 نفر بوده است که نسبت به هفته ماقبل، روند کاهشی دارد. در هفته سوم مردادماه، 68 نفر در تهران با تست مثبت کرونا فوت کرده‌اند که این روند نیز نسبت به هفته دوم مرداد، کاهشی بوده است.

در هفته دوم مردادماه، 2505 بیمار سرپایی با تست مثبت کرونا در پایتخت شناسایی شده بود در حالی که این آمار در هفته سوم مردادماه به 1941 نفر رسیده است.

میزان بروز موارد بستری و فوتی کرونایی در استان تهران در هفته سوم مردادماه کمتر از متوسط کشوری بوده است.

بستری‌های کرونایی در 24 استان کاهش یافت/ پلمب 1041 واحد صنفی متخلف

بستری‌های کرونایی در 24 استان کاهش یافت/ پلمب 1041 واحد صنفی متخلفتعداد شهرهای قرمز کرونا در کشور کاهش یافت/ 12 شهر در وضعیت آبی + جداول و نقشه

تعداد شهرهای قرمز کرونا در کشور کاهش یافت/ 12 شهر در وضعیت آبی + جداول و نقشهفقط 22 درصد مردم ماسک می‌زنند/ رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کدام مشاغل کمتر است؟

فقط 22 درصد مردم ماسک می‌زنند/ رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کدام مشاغل کمتر است؟انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 599300